• KIZILCAPELİT KÖYÜ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
DERNEK AĞAMIZ

       M. Ali KARTAL
ÜYE AİDAT KAYITI
Kan Bankası
Sevgili Kızılcapelitliler

Sevgili Kızılcapelitliler

 • Bildiğiniz gibi köylülerimiz arasındaki haberleşmeyi daha hızlı, kolay ve ucuz bir şekilde sağlamak için 2010 yılı  tarihinden itibaren Derneğimizce SMS toplu mesaj programı kullanılmaktadır.
 •  Toplantı, düğün, nikah, nişan, sünnet, mevlit, asker uğurlamaları, bayramlaşma, cenaze gibi tüm konulardaki duyurularınızı köylülerimize çok kısa bir zaman diliminde SMS programı ile  anında haberdar edebiliyoruz.
 •  Köylülerimize dernek ile ilgili toplantı, cenaze vb. duyuruları ücretsiz olarak gönderilmektedir. Şahsi duyurularda ise SMS programı, talepte bulunan kardeşimizin isteği doğrultusunda belirli bir ücret karşılığında verilmektedir. Talebin tüm köylülerimize (Ankara-Çorum İstanbul, diğer il ve ilçelerde) ikamet eden köylülerimize  düğün, nikah, nişan, sünnet, mevlit, asker uğurlamaları. SMS programı ile  anında haberdar edebiliyoruz
 • Köyümüz dışında ikamet eden kardeşlerimizden (Ankara-İstanbul, diğer il ve ilçelerde) geneline yapılan duyurulardan istifade etmek isteyen köylülerimize de SMS  programından hizmet verilmektedir. (Talebinizi Bekir Şahin’e  iletmeniz gerekmektedir.)

 

 • Sistemde var olan  telefon numaraları esas alınarak SMS programı uygulanmaktadır. Cep ya da ev numaralarındaki  değişiklikleri bizlere bildirmeniz size uzanan iletişim köprülerimizi daha da sağlamlaştıracaktır. Telefon rehberinde isimleri bulunmayan köylülerimiz dernek yönetimleri ya da sitede yer alan  iletişim bölümündeki bilgilerden  yararlanarak bizlere ulaşabilirler.

 

 • Bizlere ulaşın iletişim çağının nimetlerinden hep birlikte doyasıya yararlanalım.
 • Kızılcapelit Köyü Düğünleri Davetiye ilanları ve Paylaşım Sayfasına Hoş Geldiniz.Kızılcapelitli Köylülerimiz Düğün ilanlarınızı derneğimizin web sitesinde  uzak yakın tüm Köylülere buradan duyurabilirler. Bu sayede tüm hemşerileriniz düğünlerinizden haberdar olacaklardır.
 • Sizleri tanımak isteyenler için ise Kızılcapelit köyü  düğünleri nasıl yapılır yörenizin adetleri nelerdir gibi soruların cevaplarını yazılarınız ile anlatabilirsiniz
 • Kızılcapelit Köyünde şuan bulunan insanlardan çok daha fazlası Kızılcapelit köyü dışında yaşamaktadır. Bu siteyi Türkiye'nin çeşitli illerinde ve yurtdışında olan köylüler  Köyümüzde bulunan insanlar arasında bir iletişim köprüsü olması için tasarladık.
 • Kızılcapelit Köyünde veya Kızılcapelit köyü dışında yaşayan insanlarımız düğünlerini, nişan söz gibi özel günlerini dünyanın her yerindeki Kızılcapelitli köyü halkına duyurabilirler.
 • Oğuzlar  ilçesi Kızılcapelit Köyü düğünleri davetiyelerini görmek için www.cokyader.com  web sayfasını sıklıkla ziyaret edin Kızılcapelit köyü düğünlerinden habersiz kalmayın.

 

Sizlerin

Gören gözü, işiten kulağı

Hepsinden önemlisi sizlerin sesi olalım.

Saygılarımızla.

  
131 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dernek Başkanı
         Mustafa KIRBIYIK 
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret8231
Anket
Anket Sistemi Nasıl Olmuş
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Saat