• KIZILCAPELİT KÖYÜ KÜLTÜR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ
DERNEK AĞAMIZ

       M. Ali KARTAL
ÜYE AİDAT KAYITI
Kan Bankası
Merhaba Sevgili Dostlarım Saygı Değer Köylülerim


  Sitemiz yönetimi olarak sizleri saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum. Göstermiş olduğunuz teveccüh ve pozitif geri bildirim bizlerin motivesini bir kat daha artırdı. Özellikle bu yola çıkmaya ortam sağlayan ve  iten köyümüz genç beyinlerine çok şey borçluyuz. Köyümüz yetişen insan kaynakları bizlere geniş bir manevra alanı sağlıyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Bu yelpaze, karınca kararınca katkıda bulunmak isteyen herkesi kucaklamaktadır. Günümüz altın nesillerini aramızda görmek zenginliğimizi artıran bir dinamiktir. 
  Burada söz konusu olan kollektif şuurdur. İyi niyet ve hoşgörü temel prensibimizdir.

Bu siteyi sizlere sunmak, sizlerle paylaşmak istememizin sebebi, doğup büyüdüğümüz yerlere olan hasret, özlem ve sevginin bir ifadesidir.

Biliyor ve inanıyoruz ki;

Memleketinden uzak yerlerde mecburen ikamet etmek zorunda kalan her insan, asla ve asla doğup büyüdüğü yerleri unutmaz.

Bizde;

Acizane bu duygularla elimizden geldiği kadar, köyümüzü sanal ortama taşımayı, sizlerle güzel köyümüzü sizlere sunmayı istedik. Sizler de paylaşmak istediklerinizi bizlere bildirin, birlikte paylaşalım.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Bu siteyi kimler hazırlıyor?

Bu siteyi Kızılcapelit köyüne karşılıksız gönül verenler hazırlıyor. Bu siteyi Kızılcapelit Sevdalıları" hazırlıyor. Bunları çok yakından tanıyorsunuz... Ama bir diyoruz ki bu site tüm Kızılcapelitlilerin hiç bir şahsa veya kişiye mal etmiyoruz. İste sloganımız: www.cokyader.com tüm Kızılcapelitlilerin sitesidir.

  • Bu sitenin kuruluş amacı ve faaliyet alanı nedir?

Bu site ilk kurulurken Kızılcapelitlilerin kültürel yönlerini, geleneklerini, tarihini ve eserlerini tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinmişti; Bu amaç hiç değişmeden ve genişleyerek devam etmektedir. www.cokyader.com; Kızılcapelit köyünü ve derneğini tanıtmaya yönelik bir tanıtım kültür ve bir haber sitesidir. Siteyi tarafsız ve tüm yönleri ile inceleyenler bunu rahatça fark edeceklerdir.

  • www.cokyader.com ‘un Siyasi düşüncesi veya bağlı olduğu bir kurum var mıdır?

Üstteki soruda da belirttik, tamamen güzel köyümüzü  tanıtmaya yöneliktir. Siyasi olarak Kızılcapelitli olan her düşünceye eşit mesafede olup, belli bir görüşü yansıtmamaktadır. Güzel ülkemizin güzel insanları olan tüm Kızılcapelitlileri kucaklamayı amaçlamaktadır.

Her hangi bir siyasi grup, kurum vb. yapılanlarla kesinlikle ilişkisi yoktur. Tamamen kişisel olarak hazırlanan bir internet sayfasıdır.

 

Kızılcapelit köyü’nü siyasi olarak değil, kültürel, tarihi, toplumsal, vb. konularda işlemektedir. Kızılcapelit ile ilgili olan ve devletimizi, toplumumuzu, kişileri ve kurumları rencide etmeyen  her tür konuya sayfaları açıktır.

Sitemizdeki bazı bilgiler okuyucularımız tarafından gönderilmiştir. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

        I.            Sizlerde Kızılcapelit Köyü ile ilgili olan her türlü belge, resim, dosya vb. şeyleri bize yollayarak www.cokyader.com'a katkı sağlayabilirsiniz. Unutmayın bu site tüm Kızılcapelit’lilerin sitesidir.

  1. Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz her mailin altına Köyümüzün www.cokyader.com imzasını yerleştirerek, veya maillerine mesaj gönderip siteden haberdar ederek sitemizin Köyümüzün daha çok tanınmasına yardımcı olabilirsiniz.

www.cokyader.com basın yayın ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.
Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.cokyader.com harici linklerin sorumluluğunu almaz

 

  • web sitemizde yayınlanan yazı ve resimler kaynak belirtilerek kullanılabilir.


                Son sözümüz .
  Ben bu siteyi büyük emeklerle ve hiç bir karşılık beklemeden hazırlıyoru.. Ben bu sitede Köylülerimizin tüm renklerini" yansıtmaya çalışmaktayım; Beğendiğiniz / beğenmediğiniz konular olabilir ama o konular da unutmayın Köylülerimizin değerleridir.
  Biz Kızılcapelitliler ile ilgili her konuyu işlemeye çalışıyoruz.

Bunu yaparken Kızılcapelit  ile ilgili olan ve devletimizi, toplumumuzu, kişileri ve kurumları rencide etmeyen her türlü konuya yer vermeye çalışıyoruz.. Eksik ve yanlış olan noktalar olabilir. Bu tür konuları mutlaka şahsıma bildiriniz, incelenir ve gerekli düzenlemeler yapıyım. Saygı ve muhapbetlerimi sunarım

Bekir ŞAHİN 
03.04.2019

  
193 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Dernek Başkanı
         Mustafa KIRBIYIK 
Üyelik Girişi
Aidat Borcu Sorgulama
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret8231
Anket
Anket Sistemi Nasıl Olmuş
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Saat