Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Dernek Oğuzlar Beld Başk Adayı Orhan Ateş’le Bir Araya Geldi
image_4

Dernek yönetim kurulumuz Dernek üyeleriyle (CHP) Oğuzlar Belediye Başkan adayı Sn. Orhan Ateş ile Kızılcapelit Mahallemiz için tek yürek olmak, Oğuzların ve Kızılcapelit Mahallemizin  sorunlarını ortak platformlarda tartışmak, öncelik sırasına göre yapılacak işleri tespit etmek adına görüş ve fikirlerini almak kaydıyla 14.12.2013 Cumartesi akşam Ankara Galatasaraylılar birliğinde, yemekli sohbet toplantısında bir araya geldi.

 

Toplantıda konuşma yapan Orhan Ateş Ankara’da faaliyet gösteren Kızılcapelit köyü derneğine övgüler yağdırdı,  sizler Ankara’da Kızılcapelitli olarak bir araya gelebiliyorsunuz birlik ve beraberlik oluşturabiliyorsunuz bu çok güzel bir duygudur dedi.

 

Başkan adayı Orhan Ateş, İlçemiz ve Kızılcapelit Mahallemiz için tek yürek olmak adına yapılan toplantıların süreceğini belirtirken, katılımcı Demokrasi çerçevesinde her kesimden temsilcilerin görüşlerinin alınarak ilçenin Kızılcapelit Mahallemizin modern, yaşanabilir ve ekonomik gelişimleri adına en doğru kararları ortak vereceklerini belirtti.

 

 

Oğuzlar belediye Başkan adayı Orhan Ateş sözlerine şöyle devam etti, bizler Belediye başkanlığını kazandığımız zaman yapacağımız çalışmaları sık sık yapacağımız toplantılarla sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Biz Kızlcapelit’i sizlerle birlikte yöneteceğiz, sizlerle birlikte projeler üreteceğiz dedi.

 

Sizin fikirleriniz, görüşleriniz ve projelerinizi değerlendirip katılımcı, Demokrasi, çerçevesinde ilçemizi ve Kızılcapelit Mahallemizi  modern bir yapıya kavuşturup, yaşanabilir bir Kızılcapelit Mahallesi oluşturmak adına adımlar atacağız.

 

Bu anlamda projeler hazırlığı içindeyiz bu projelerimiz tamamlandığında yine sizleri bilgilendirip görüş ve önerilerinizi alacağız dedi.

 

Toplantıda Dernek Başkanı ve diğer üyeler tek tek söz alarak Kızılcapelit mahallemizin sorunlarını, ilçenin ve mahallemizin daha ileriye gitmesi ve ilçe ekonomisinin geliştirilmesi için neler yapılması konularında Belediye Başkan adayı  Sn. Orhan Ateş’e düşüncelerini görüşlerini ve fikirlerini aktardılar.

 

Başkan adayı Orhan Ateş ise Dernek Başkanı ve üyelerin tüm düşünce ve önerilerini not alarak ilçemizin ve Kızılcapelit Mahallemizin  gelişmesi ve daha ileriye gitmesi adına bunları değerlendireceklerini söyledi. Konuşmalar sonunda toplantı sona ererken bu tür toplantıların sık sık yapılması gerektiğini söyledi. Daha sonra başkan adayı Orhan Ateş tüm Kızılcapelit’lilerden kendisi için destek istedi.

 

 Kızılcapelit Köyü Derneği 

Yönetim Kurulu

BİLGİLER
tarafından 02 Ocak 2014 - 00:17 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı ޞuana Kadar 631 kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:


sekiz + = 17

CommentLuv badge

Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
Ziyaretçi İstatistiği
044276
Bugün Siteye Giren : 189
Dün Siteye Giren: 230
Bu Ay Siteye Giren: 3688
Bu Yıl Siteye Giren : 40889
Toplam : 44276
Kimler Online : 1
Your IP Address: 54.91.163.224
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
Köşe Yazarlarımız
DSC_6754

Çocuğunuzun öz güveni

tüm yazıları için tıklayın...
tarama0008

Benim Güzel Köyüm

tüm yazıları için tıklayın...
Anket
2014 Aşure Etkinliği Nasıldı ?
Gayet Güzel
İyi
Normal
İdare eder
Kötü
Son Yorumlar