• slayt
Duyurular

COKYADER BANKA HESAP  BİLGİLERİ"

BANKA           :  Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi

ADRES           : Atatürk Bulvarı Kızılay/Ankara

HESAP NO    : 39867721-5001
İBAN NO        : TR 30-0001-0004-7139-8677-2150-50


Değerli hemşehrilerimiz saygı değer üyelerimiz, web sitemize reklam vererek  derneğimize değerli katkılatınızı bekliyoruz. Derneğe aidat borcu olan üyelerimiz var ise aidatlarını ödemesini  rica ediyoruz.bekliyoruz.


 


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,2867   8,3016
EURO 10,0727   10,0909
       
Özlü Sözler
Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. (Montaigne)
Mustafa KIRBIYIK

Saygıdeğer Kızılcapelitliler, Nisan 2018 pazar günü dernek merkezimizde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulumuz sonucu Kızıkcapelit Köyü kültür yardımlaşma ve dayanışma Derneği’mizin Başkanlık görevine gelmiş bulunmaktayım. Son derece onur ve gurur duyduğum bu görevi layıkı ile yerine getireceğime dair şüpheniz olmasın.

2003 yılından bu yana Derneğimizin Başkanlık görevlerinde ve yönetim kurulunda yer alan her bir arkadaşımıza sonsuz şükran ve minnetlerimi sunarım.

Bize bu büyük hazineyi emanet eden tüm üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim.

Derneğimizin kurumsal kimliğine bizlerde elimizden gelenin en iyisi ile bir tuğla ekleyerek almış olduğumuz seviyenin daha ilerisine götürmek için tüm çaba ve özveriyi göstereceğimizi temin ederim.

Görev sürem boyunca Derneğimiz ve Köyümüz adına faydalı işler yapabilmek için yönetim kurulu ve denetim kurulundaki tüm temsilci arkadaşlarımın ve de tüm üyelerimizin bir olup, gerekli desteği vereceklerinden eminim.

Bu şerefli göreve gelmemizde katkısı olan ve genel kurulumuzda oy birliği ile destekleyen tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Mustafa KIRBIYIK

Kızılcapelit Köyü Derneği

Yönetim Kurulu BaşkanıMustafa KIRBIYIK
Okunma Sayısı: 377YAZARIN DİĞER YAZILARI

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ali Osman YUMAK
Köyümüzde ilkler lingini hazırlayan kişi yanlış yapmıştır. Köyümüze ilk Kanalizasyon ( pis su ) giderini ve evlere ilk şebeke suyu alınmasını Babam Hasan YUMAK tarafından yapılması sağlanmıştır. Bilenler iyi bilir bilmeyen gençlerimize yanlış bilgi aktarılmasın Lütfen...

Ömür Ersen
Yapılan site gayet güzel. Aidat borcu sorgulama bölümü de gayet güzel olmuş. http://www.otomatikkapiankara.net/

Bekir Şahin
Biz bizler olarak yapılana destek olmalıyız yapılan kötü olursa eleştirelim düzeltelim .yapılan güzel olursa daha iyisini daha fazlasını yapmak için daha teşvikçi olalım saygılar emekleriniz ballı yüreğiniz sağlam olsun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Çorum Kızılcapelit Köyü Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top