• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

COKYADER BANKA HESAP  BİLGİLERİ"

BANKA           :  Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi

ADRES           : Atatürk Bulvarı Kızılay/Ankara

ALICI ADI      : Çorum İli Oğuzlar İlçesi Kızılcapelit Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, olarak yazınız.

HESAP NO    : 39867721-5001
İBAN NO        : TR 30-0001-0004-7139-8677-21 5001


Değerli hemşehrilerimiz saygı değer üyelerimiz, web sitemize reklam vererek  derneğimize değerli katkılatınızı bekliyoruz. Derneğe aidat borcu olan üyelerimiz var ise aidatlarını ödemesini  rica ediyoruz.bekliyoruz.


 


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 0   0
EURO 0   0
       
Özlü Sözler
Bir insana yapılacak en büyük kötülük, ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir. Friends
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 49
Dün: 137
Toplam: 133738
DERNEĞİMİZDEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM  KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR

DERNEĞİMİZDEN DEPREM BÖLGESİNE YARDIM  KAMPANYASI BAŞLATILMIŞTIR

Kıymetli hemşehrilerimiz gün birlik olma günü, gün beraber olma günü, gün yardımlaşma günü gün yaraları sarma günüdür. birlik ve beraber olma günüdür.

 

Değerli hemşehrilerimiz Ülkemiz Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşanmakta olan Kahramanmaraş Pazarcık ilçe merkezli 7,7 ve Kahramanmaraş Elbistan ilçe merkezli 7.6 şiddetindeki iki ayrı depremin ardından dernek yöneticilerimiz ile bir araya gelerek toplantı yapmış olup yapılan toplantının ardından Kızılcapelit Köyü Derneği olarak deprem bölgesindeki ihtiyaç sahibi Köylülerimiz ve diğer vatandaşlarımıza nakdi para yadımı yapma kararı almıştır.

Göndereceğiniz yardımlar Ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşanan Depremden etkilenen ihtiyaç sahibi olan köylülerimiz ve diğer vatandaşlarımız için kullanılacaktır.

 

 

Doğal afetlerin anlık gelmesi ve büyük yıkımlara sebep olması insanlara büyük kayıplar yaşatmaktadır. Can ve mal kaybı sonucu insanların büyük ölçüde yardıma ihtiyacı olmaktadır. Yapılan yardımlarla ve gönüllü arkadaşlarla doğal afetten etkilenen tüm insanlara tüm hemşehrilerimize gerekli yardımları ulaştırabiliriz. Bu yardımlar sonucunda insanların biraz da olsa acılarını dindirebiliriz.

 

Sizler de yapacağınız bağışlarla bu insanlara yardımcı olabilirsiniz. Yaşadığımız her an bir doğal afetle karşılaşabiliriz.

Bu nedenle yayınlayacağımız Banka İBAN Numaralana Nakli para olarak yardımlarınızı göndermenizi edr eder saygılar sunarız.

BEKİR ŞAHİN GARANTİ BANKASI İBAN NO: TR47 0006 2000 3930 0006 6870 30

 

Dernek Yönetimi


07.02.2023

Okunma Sayısı: 419


44.211.26.178
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ali Osman YUMAK
Köyümüzde ilkler lingini hazırlayan kişi yanlış yapmıştır. Köyümüze ilk Kanalizasyon ( pis su ) giderini ve evlere ilk şebeke suyu alınmasını Babam Hasan YUMAK tarafından yapılması sağlanmıştır. Bilenler iyi bilir bilmeyen gençlerimize yanlış bilgi aktarılmasın Lütfen...

Ömür Ersen
Yapılan site gayet güzel. Aidat borcu sorgulama bölümü de gayet güzel olmuş. http://www.otomatikkapiankara.net/

Bekir Şahin
Biz bizler olarak yapılana destek olmalıyız yapılan kötü olursa eleştirelim düzeltelim .yapılan güzel olursa daha iyisini daha fazlasını yapmak için daha teşvikçi olalım saygılar emekleriniz ballı yüreğiniz sağlam olsun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Çorum Kızılcapelit Köyü Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top