• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

COKYADER BANKA HESAP  BİLGİLERİ"

BANKA           :  Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi

ADRES           : Atatürk Bulvarı Kızılay/Ankara

ALICI ADI      : Çorum İli Oğuzlar İlçesi Kızılcapelit Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, olarak yazınız.

HESAP NO    : 39867721-5001
İBAN NO        : TR 30-0001-0004-7139-8677-21 5001


Değerli hemşehrilerimiz saygı değer üyelerimiz, web sitemize reklam vererek  derneğimize değerli katkılatınızı bekliyoruz. Derneğe aidat borcu olan üyelerimiz var ise aidatlarını ödemesini  rica ediyoruz.bekliyoruz.


 


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 9,7362   9,7537
EURO 11,3283   11,3487
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 45
Dün: 170
Toplam: 40565
Dernek Yönetim Kurulu İstişare Toplantısı

Sayın Üyelerimiz,  Yönetim Kurulumuz 10.10.2021 Pazar günü Gözde Plaza toplantı salonunda Yedek Yönetim Kurulu, asil ve yedek Denetim Kurulu Üyelerimiz ve Gençlik Grubu temsilcileri ile birlikte, yeni Yönetim Kurulumuzun birlik ve beraberliğimizin ilk temelini atmak kaydıyla istişare toplantısı yaptık. Yapılan toplantıda Derneğimizin 2021-2023 yılları arasında yapacağımız hedef,  faaliyet ve projeler hakkında bilgi sunduk görüş alışverişinde bulunduk.

Güzel bir ortamda geçen toplantı sonucu mahalle temsilcilerimizin görüş ve temennilerini düşüncelerini aldık. Mahalle temsilcilerimize gerekli evraklarını kendilerine teslim ettik.

İskilip İlçemize, Çorum ve Köyümüze 23-24 Ekim 2021 tarihleri arasında bir gezi organizasyon planını yaptık. Amaç İskilip ve Çorum’da oturan hemşehrilerimiz ile bir araya gelmek onların düşüncelerini fikirlerini dinlemek, varsa projeleri değerlendirmek adına bir takım ziyaretlerde bulunmak için karar aldık.

Yönetim Kurulu olarak yaptığımız istişare toplantımız Derneğimize, Dernek üyelerimize ve tüm köylülerimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, toplantıya katılan Kurul üyelerimize Gençlik Grubu temsilcilerine gönlü bizimle beraber olup ta işlerinden dolayı toplantımıza katılamayan tüm gönül dostlarımıza, canı gönülden teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Kızılcapelit Köyü Derneği

Yönetim Kurulu

 

 


10.10.2021

Okunma Sayısı: 198


3.236.232.99
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ali Osman YUMAK
Köyümüzde ilkler lingini hazırlayan kişi yanlış yapmıştır. Köyümüze ilk Kanalizasyon ( pis su ) giderini ve evlere ilk şebeke suyu alınmasını Babam Hasan YUMAK tarafından yapılması sağlanmıştır. Bilenler iyi bilir bilmeyen gençlerimize yanlış bilgi aktarılmasın Lütfen...

Ömür Ersen
Yapılan site gayet güzel. Aidat borcu sorgulama bölümü de gayet güzel olmuş. http://www.otomatikkapiankara.net/

Bekir Şahin
Biz bizler olarak yapılana destek olmalıyız yapılan kötü olursa eleştirelim düzeltelim .yapılan güzel olursa daha iyisini daha fazlasını yapmak için daha teşvikçi olalım saygılar emekleriniz ballı yüreğiniz sağlam olsun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Çorum Kızılcapelit Köyü Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top