• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

COKYADER BANKA HESAP  BİLGİLERİ"

BANKA           :  Ziraat Bankası Yenişehir Şubesi

ADRES           : Atatürk Bulvarı Kızılay/Ankara

ALICI ADI      : Çorum İli Oğuzlar İlçesi Kızılcapelit Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, olarak yazınız.

HESAP NO    : 39867721-5001
İBAN NO        : TR 30-0001-0004-7139-8677-21 5001


Değerli hemşehrilerimiz saygı değer üyelerimiz, web sitemize reklam vererek  derneğimize değerli katkılatınızı bekliyoruz. Derneğe aidat borcu olan üyelerimiz var ise aidatlarını ödemesini  rica ediyoruz.bekliyoruz.


 


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 13,4067   13,4309
EURO 15,1838   15,2112
       
Özlü Sözler
Hiçbir şey ayağınıza gelmez; en azından iyi olan hiçbirşey. Herşeyi gidip almanız gerekir.
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 44
Dün: 74
Toplam: 43856
Yönetim Kurulumuzun Memleketimizde Hemşehri Toplantıları

Değerli hemşehrilerimiz;

Dernek Yönetim Kurulumuz iki yıl görevimiz boyunca yapacağımız faaliyetlerimizi, projelerimizi ve hedeflerimizi anlatmak üzre 23-24 2021 tarihlerinde Başta Belediye Başkanı Sn. Muzaffer bey, Meclis Üyeleri, Muhtarımız ve heyetimiz le bitlikte Köyümüzde, Çorum ve İskilip İlçemizde ikamet eden hemşehrilerimizle bir araya gelerek toplantılar yaptık.

 

Köyümüzde İlk ve ortaöğretimde okuyan öğrencilerimize hayır sever hemşehrilerimizin ve arkadaşlarımızın yapmış olduğu yardımlarla kışlık giysilerini sırt çantalarını kırtasiye araç ve gereçlerini Derneğimiz tarafından hediye edildi güle güle kullanmalarını diliyoruz.

 

Köyümüzde bulunan yaklaşık 100 yıllık bilemiyoruz daha eski olan Köy çeşmemizin yerine plan projeli 5 tonluk su deposu da olması planlanan modern bir çeşme yapılması konusunda Belediye Başkanımızın’da bu konuda her konuda destek olacağının sözünü alarak Sn. Mehmet Kiraz arkadaşımızda bahçesinden depo için yer verme sözüyle bizlerin gücüne güç katarak bizi daha da heyecanlandırmıştır.

 

Konu hakkında da tüm hemşehrilerimizin de görüşlerini ve düşüncelerini de alarak inşallah biz bu işi hep birlikte çözeceğimizin inancı içerisindeyiz.

 

Çeşme inşaatında görev alacak ustamız veya diğer ustalarımızla görüşerek yapacağımız çeşme inşaatının maliyetinin çıkarmaları için rica edeceğiz.

 

Maliyet sonucunda ortaya çıkan rakamı tüm hemşehrilerimizle paylaşarak sizlerden çeşme inşaatı için tardım talebinde bulunacağız.

İnşallah biz bu işi hep birlikte el ele vererek gönül birliği ile çözeceğimizden hiç kimsemizin şüphesi olmasın. Bizler birlikte güçlüyüz bizler birir beraberiz hep birlikte KIZILCAPELİT’LİZ. Diyerek  bu yola çıkıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

Siz değerli arkadaşlarımızın üyelerimizin hemşehrilerimizin çeşme yapımında kullanılmak üzere sizlerin yardımına  ihtiyacımız elbette olacaktır.

 

İnşaatımızın tam maliyeti açıklandığında yardım yapabilmeniz için Dernek hesabımızın bilgilerini paylaşacağız veya elden yardım yapmak isteyende yapabilecektir. Saygılarımızla.

 

Kızılcapelit Köyü Derneği               

     Yönetim Kurulu

 


24.10.2021

Okunma Sayısı: 223


34.207.247.69
DİĞER HABERLER

Başkan'ın Mesajı
Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Ali Osman YUMAK
Köyümüzde ilkler lingini hazırlayan kişi yanlış yapmıştır. Köyümüze ilk Kanalizasyon ( pis su ) giderini ve evlere ilk şebeke suyu alınmasını Babam Hasan YUMAK tarafından yapılması sağlanmıştır. Bilenler iyi bilir bilmeyen gençlerimize yanlış bilgi aktarılmasın Lütfen...

Ömür Ersen
Yapılan site gayet güzel. Aidat borcu sorgulama bölümü de gayet güzel olmuş. http://www.otomatikkapiankara.net/

Bekir Şahin
Biz bizler olarak yapılana destek olmalıyız yapılan kötü olursa eleştirelim düzeltelim .yapılan güzel olursa daha iyisini daha fazlasını yapmak için daha teşvikçi olalım saygılar emekleriniz ballı yüreğiniz sağlam olsun


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Günlük Gazeteler

Çorum Kızılcapelit Köyü Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top